Zgłoszenia

Zgłoszenie bloga (przykład):
 • Adres bloga: ( spis-mangomanii.blogspot.com)
 • Tytuł bloga: ( Spis Mangomanii)
 • Autor/Autorzy:
 • Kategoria (Naruto)
 • Podkategoria: ( SasuSaku) 
 • Opis:
 • Hasło: ( w Regulaminie)


116 komentarzy:

 1. Ten komentarz został usunięty przez administratora bloga.

  OdpowiedzUsuń
 2. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 3. Adres bloga: http://wiecznysenfairytailjerza.blogspot.com/
  Tytuł bloga: Wieczny sen Fairy Tail
  Autor: Happy~Chan
  Kategoria: Fairy Tail
  Podkategoria: Jerza
  Opis: Leżę tutaj już od 7 lat, nie mogę nic powiedzieć, ruszyć ręką ani wstać. Sprawny umysł mam, jednak martwe ciało, wszystko słyszę i czuję, po prostu wegetuję.
  Nikt nie stoi, Wszyscy dobrze się bawią, a może właśnie teraz? Na pewno ktoś, na pewno ktoś umiera! I w czyiś ramionach wylewa łzy, czy pomyślałeś, że to mógłbyś być Ty?
  Hasło: Mangomaniak

  OdpowiedzUsuń
 4. Adres bloga: http://bez-powietrza.blogspot.com/
  Tytuł bloga: Bez powietrza
  Autor: Empire
  Kategoria: Naruto
  Podkategoria: Itasaku
  Opis: Stanęła na żwirowanej ścieżce, po obu jej stronach pięły się majestatyczne dęby. Doskonale wiedziała, że, gdyby je policzyć, było, by ich dwanaście. Jej wzrok co chwila ślizgał się na zwęglonej połowie okazałego domostwa. Z pięknego domu, o białych ścianach i dwóch kolumnach, na których piął się bluszcz. Pozostały tylko dwa kominy i kupki gruzu, śmieci. Zamknęła oczy nie potrafiąc patrzeć, jak całe jej dzieciństwo legło w gruzach. W tym domu jej tata przeniósł mamę przez próg, w tym domu urodziła się ona. A teraz nie zostało jej już nic. Były tylko bolesne wspomnienia i zapach dymu.
  Hasło: Mangomaniak

  OdpowiedzUsuń
 5. Adres bloga:http://sasu-saku-forever-love.blogspot.com/
  Tytuł bloga: Miłość, która jest go­towa na­wet od­dać życie, nie zginie.
  Autor:Wiktoria Bugno
  Kategoria Naruto
  Podkategoria: SasuSaku
  Opis:
  Niespodziewany powrót Sasuke do wioski odwróci życie Sakury Haruno do góry nogami.Chłopak wróci do starej drużyny która teraz tworzą:Kakashi,Naruto,Sakura i Sai.Uchiha będzie zazdrosny o relacje różowowłosej z Sai'em.Naruto widząc starania Sasuke też będzie chciał zdobyć serce Haruno ignorując przy tym Hinate która się w nim podkochuje.Zaloty chłopaków mogą doprowadzić do rozpadu drużyny.Który ostatecznie zdobędzie serce Sakury?
  Hasło: Mangomaniak

  OdpowiedzUsuń
 6. Adres bloga: https://naruto-kumori-gakure.blogspot.com
  Tytuł bloga: Życie śmierć miłość
  Autor/Autorzy:Shadow
  Kategoria Naruto
  Podkategoria: Naruto OC
  Opis:Co by było gdyby? Chyba każdy zadawał sobie to pytanie...
  Co by było gdyby Naruto został oskarżony przez prawie całą wioskę liścia o śmierci trzeciego Hokage? Co by było gdyby pewna dziewczyna wyznała mu miłość, a rok później dowiedział się, że zginęła? Jakby postąpił, gdyby w chwili słabości zabiłby się i związał przypadkiem swoje życie ze śmiercią? Jak potoczyłyby się jego losy po ucieczce z wioski i trafieniu do Kumori-Gakure[Wioska Cienia], znanej również jako Wioska Zmarłych? Co by zrobił po odkryciu, że jego ojcem jest Yondaime Hokage, który żyje? Wiele pytań, a na wszystkie prosta odpowiedź. Przeczytaj to opowiadanie, a na wszystkie pytanie znajdziesz odpowiedź i zechcesz zapewne więcej ;)
  Hasło: Mangomaniak

  OdpowiedzUsuń
 7. Mangomaniak
  Oszukać Śmierć
  oszukac-smierc.blogspot.com
  Autorka: Nikumu
  Naruto: Sasusaku
  Opis:
  "Po dwóch przeciwnych stronach pogardy pełni stoimy. Oddech ciężki i ciężki wzrok. Na jednej piersi ziemi wykarmieni, rozdzieleni przez zły los. Patrzysz na mnie z bitwy pola końca, patrzysz, a oczy pełne nienawiści masz. To dziś! Dziś jest dzień końca. Przerywa obietnicę. Nie spełnię jej. Ja - Twój brat i Ty mój. Na jednej piersi wykarmieni, słuchamy jęków - tych, co dochodzą z oddali. Jesteśmy sami? Nie! Jest krew, jest mnóstwo krwi i jest pot".
  Z komentarzy czytelników:
  " Historia pisana przez Ciebie jest niebanalna i ciekawa, to bardziej powieść w malutkich kawałkach niż opowiadanie. Powiedziałabym nawet, że masz niesamowite bogactwo językowe[...]. Poza tym podobają mi się drobne odwołania do innych książek, wierszy czy filmów".

  "Po ośmiu latach czytania narutowskich ff dość się ma postaci o idealnym charakterze, wyglądzie i niewiarygodnej, boskiej wręcz sile. Dlatego cieszę się, że trafiłam na Twoje opowiadanie".

  OdpowiedzUsuń
 8. Hasło: Mangomaniak
  Tytuł: Bajka życia
  Adres: bajka-zycia.blogspot.com
  Autorka: Empire
  Kategoria; Itasaku
  Opis: Nikt nie umie zdefiniować słowa miłość. Jest tak różna, a przez to piękna. Ich miłość była pełna bólu wyrzeczeń i nadziei na lepsze jutro. Oboje choć w nią nie wierzyli, starali się ją pielęgnować z każdym dniem.
  I choć żadne z nich nie pomyślało, że staną na tej samej drodze. Los przecież lubi plątać figle, prawda?

  OdpowiedzUsuń
 9. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 10. Adres bloga: http://gruvia-nowa-nadzieja-ft.blogspot.com/
  Tytuł bloga: ~ Nawet gdy masz zimne serce jak lód to ja pomogę Ci go ogrzać... W końcu zrozumiesz... Gruvia.
  Autor/Autorzy: Amanda V
  Kategoria: Fairy Tail
  Podkategoria: Gruvia, Nalu, Jerza
  Opis: W Fiore pojawia się tajemnicza zaraza, która niszczy magów i tylko magów. Pewna grupka śmiałków z Lamia Scale oraz Fairy Tail postanawia zakończyć agonię przyjaciół oraz znajomych, ale to nie jest jedyny problem gdyż do gildii przychodzi nowy osobnik. Nad jej rodziną wisi okropna klątwa, którą może przełamać jedynie wiara w prawdziwe dobro, ale czy nie będzie wtedy już za późno... ? Czy Juvia i Gray zdążą pomóc dziewczynie i ochronić przed najgorszym... ?
  Hasło: Mangomaniak

  Link do was wkleiłam już na moim blogu :)

  OdpowiedzUsuń
 11. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 12. Adres bloga: http://radioactive-jerza.blogspot.com/
  Tytuł bloga: Radioactive Jerza.
  Autor: BlueKsR ♥
  Kategoria: Fairy Tail
  Podkategoria: Jerza
  Opis:
  Prawie że nie potrącasz pewnej kobiety. Nie okazujesz skruchy, bowiem twierdzisz, że to ona weszła na ulicę, kiedy miałeś pierwszeństwo. Nieznajoma od razu wrzuca Cię na swoją czarną listę, ale nic sobie z tego nie robisz. Jednak, jakbyś zareagował, gdyby okazało się, że właśnie tamta kobieta, to Twoja nowa wychowawczyni…?!

  Perypetie w męskim liceum Fairy Tail, którego seksowne nauczycielki oraz przepełnieni testosteronem uczniowie, to tylko mały składnik wybuchowej mieszanki.
  Aż chciałoby się powiedzieć „Bum!"
  Hasło: Mangomaniak

  Button do Spisu pojawi się w prawej kolumnie bloga za jakieś pięć minut. ;)

  OdpowiedzUsuń
 13. Adres bloga: fairytail-rodzina.blogspot.com
  Tytuł bloga: Radzili się poddać...
  Autor: Neko Echia
  Kategoria: Fairy Tail
  Podkategoria: NaLu
  Opis: Tajemnicza Muzyczna Smocza Zabójczyni zapada w śpiączkę, lecz wszyscy uznali już ją za nieżywą. Dopiero po pięciu miesiącach dała znak życia.
  Natsu nudząc się postanowił wybrać jakąś misję. Jego wybór padł na misję polegającą na znalezieniu składników do jakiegoś lekarstwa.
  Po co zleceniodawcy to lekarstwo?
  Czy Muzyczna Smocza Zabójczyni obudzi się?
  Hasło: Oooo Wakacje!

  Link do bloga wkrótce dodam.

  OdpowiedzUsuń
 14. Hasło: Oooo Wakacje!
  Adres bloga: http://skrywane-tajemnice.blogspot.com/
  Tytuł bloga: Skrywane Tajemnice
  Autor: Sasame Ka
  Kategoria: Naruto
  Podkategoria: SasuSaku
  Opis:
  Poczułam smak krwi w swoich ustach. Moje oczy zdawały się krzyczeć: „Dlaczego?”, ale usta nie mogły się poruszyć. Ciemne tęczówki jakby zrozumiały, co chciałam przekazać, a na twarzy sprawcy pojawił się uśmiech.
  - To tylko twoja fantazja.
  Te słowa obiły się echem w mojej głowie. To tylko twoja fantazja. Tak, to była wyłącznie moja wyobraźnia.
  Chciałam w to wierzyć. Wierzyłam w to. I to było moją tajemnicą. NIE. Naszą tajemnicą. Bo skrywane tajemnice, są najtrudniejsze do odkrycia.

  OdpowiedzUsuń
 15. Hasło: Oooo Wakacje!
  Adres bloga: http://drugie-pokolenie-shinobi.blogspot.com/
  Tytuł bloga: Przeznaczenie i marzenia. Drugie pokolenie shinobi
  Autor: Kasia Made
  Kategoria: Naruto
  Podkategoria: OC
  Opis:
  Historia pełna niespodzianek, tajemnic i przygód, w której główną rolę będzie grało potomstwo bohaterów z Naruto. Wraz z przyjaciółmi będą musieli stawić czoła nieznanej nikomu organizacji, która niszczy panujący od 20 lat spokój w świecie shinobi i zasiewa zamęt podczas Święta Zjednoczenia. Czego tak naprawdę chce? Jaki jest jej cel? Czy bohaterowie odkryją jej tajemnice nim stanie się coś strasznego?

  OdpowiedzUsuń
 16. Adres: jakwychowacwrozki.blogspot.com
  Tytuł: Miejsce gdzie potwór przemienia się we wróżkę...
  Autor: Ruri Kushiro
  Kategoria: FairyTail
  Podkategoria: 16+
  Opis: ,, Chcesz stać się przerażającym potworem czy olśniewającą wróżką? Nie uciekniesz od przeszłości, ale czy jest sens marnować sobie przyszłość? Chodź ze mną a pokaże ci, że nie na każdym kroku czeka ból i rozpacz. Chodź a dowiesz się czym jest przyjaźń, miłość i lojalność. Zmień swoje przeznaczenie. Jestem Makarov Dreyar, dyrektor ośrodka wychowawczego Fairy Tail. Skusisz się odmienić swoje życie na lepsze?"
  Hasło: Oooo Wakacje!

  OdpowiedzUsuń
 17. Adres: the-vampire-nalu.blogspot.com
  Tytuł: Trzymając się razem, dążymy prosto do celu
  Autor: Shelia Yuuriko
  Kategoria: Fairy Tail
  Podkategoria: +16
  Opis: Na dworze panował istny zmierzch, w niedalekim lesie było słychać wycia wilkołaków, na już gwieździstym niebie widać było wyłaniający się zza chmur nów księżyca. Tej właśnie nocy narodziło się dziecko z niezwykłą mocą. Niektórzy uważali ją za Szatana, zaś inni podziwiali jej nadprzyrodzone zdolności. Wkrótce dziewczyna dorosła, a sekret się przecież wyjawił. Może i jest diabłem, ale ważne, że sobą - wampirem. Nastolatka próbuje się odnaleźć w fantastycznym świecie, w miejscu, gdzie wszyscy są tacy jak ona. A miejsce te, to Fairy Tail!
  Hasło: Oooo Wakacje!

  OdpowiedzUsuń
 18. Adres bloga: http://saiyan-pride.blogspot.com
  Tytuł bloga: Saiyan Pride
  Autor: Rieen
  Kategoria: Dragon Ball (jeśli, oczywiście, byłaby możliwość utworzenia takowej)
  Podkategoria: Brak.
  Opis: Dzięki Super Genki-Damie Son Gokū oraz energii zgromadzonej z całego Wszechświata, Majin Bū wreszcie został unicestwiony. Shen Lóng spełnił życzenie naszych bohaterów — przerażające wspomnienia terroru zostały wymazane z pamięci ludzi, a na Ziemię znów mógł powrócić pokój. Szczęśliwy rok minął bardzo szybko. Jednakże…
  Hasło: Oooo Wakacje!

  Kłaniam się!

  OdpowiedzUsuń
 19. Adres bloga: http://attack-on-kyojin.blogspot.com/
  Tytuł bloga: Jeśli wygrasz, przeżyjesz. Jeśli przegrasz, zginiesz. Jeśli nie będziesz walczyć, nie możesz wygrać
  Autor: Paula
  Kategoria: Shingeki no Kyojin
  Podkategoria: Shingeki no Kyojin OC
  Opis: Nazywam się Ayame. Wychowałam się w okrutnym świecie opanowanym przez dziwną rasę olbrzymów, które są nazywane Tytanami. Istnieją mury, w których ludzkość znalazła schronienie, ale ja tam nie mieszkam. Od małego żyję poza nimi, dla mnie to codzienność, dla innych coś niemożliwego.
  Hasło: Oooo Wakacje!

  OdpowiedzUsuń
 20. Adres bloga: http://ai-kakashixsakura.blog.pl/
  Tytuł bloga: Kakashi and Sakura - Save me if I become my demons.
  Autor: Maya
  Kategoria: Naruto
  Podkategoria: KakaSaku
  Opis: Sakura i Naruto powracają z dwuletniej misji infiltracyjnej. Po powrocie dowiadują się, że ich dawny nauczyciel i przyjaciel, nie żyje. Zbiegiem okoliczności na jednej z misji Sakura doznaje dziwnej wizji, która po czasie się powtarza. Kakashi odnajduje się w chwilę, przed aktem mordu. Życie jego i Haruno zaczyna się mocno plątać, wchodzi w nie pewna majestatyczna postać a różowowłosa i Uzumaki otrzymują nową, życiową rolę. Jak to wszystko się rozwinie i skończy? Serdecznie zapraszam do poznania tej historii!
  Hasło: Oooo Wakacje!

  OdpowiedzUsuń
 21. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 22. Adres bloga: http://magi-scheherazade.blogspot.com/
  Tytuł bloga: Trudniej jest walczyć ze sobą niż z innymi
  Autor: Catherine Nashimura
  Kategoria: Magi (o ile można utworzyć takową :D)
  Podkategoria: Magi OC
  Opis: Historia, sięgająca początków Imperium Reim a dokładniej dnia, w którym przyszła na świat pewna dziewczynka obdarzona niesamowitą mocą.
  Szeherezada dowiaduje się, że jest Magim- istotą obdarzoną niekończącym się magoi. Przed nią wiele przygód oraz wiele niebezpieczeństw. Razem z przyjaciółmi Szeherezada będzie musiała na nowo poznać świat, który-jak myślała-już dobrze zna. Na pozór mały konflikt przerodził się w krwawą wojnę, która pochłonęła już setki istnień a jedynym sposobem na zatrzymanie jej wydają się być tajemnicze budowle oraz drzemiące w nich moce.
  Szeherezada dowie się, że tak naprawdę jedyną osobą, której musi się obawiać jest ona sama...
  Hasło: Oooo Wakacje!

  OdpowiedzUsuń
 23. Hasło: Oooo Wakacje!
  Adres bloga: http://kakashi-i-anko-rodzice-naruto.blogspot.com/
  Tytuł bloga: Kakashi i Anko - rodzice Naruto
  Autorka: willownight
  Kategoria: Naruto
  Podkategoria: KakaAnko
  Opis: Opis: Co by było, gdyby Naruto był wychowywany przez Kakashiego i Anko? Jak wpłynęłoby to na jego życie? O tym i innych rzeczach dowiecie się w zupełnie nowej historii pisanej od nowa!

  OdpowiedzUsuń
 24. Hasło : Oooo Wakacje!
  Adres bloga : http://i-willalways-love-you.blogspot.com
  Tytuł bloga : Mów szeptem jeśli mówisz o miłości
  Autor: Ino Yamanaka
  Kategoria : Naruto
  Podkategoria : SasoDei
  Opis : Myślałem , że będzie to kolejna nudna przeprowadzka jak wszystkie inne . Ale ta przeprowadzka zmieniła całe moje życie . Jak to dalej się potoczy i czy pokonamy przeszkodę która stanie nam na drodze do szczęścia ? Dowiecie się tego czytając bloga ! :D

  OdpowiedzUsuń
 25. 1. Adres: http://zemsta-uchihy.blogspot.com
  2. Tytuł bloga: Zemsta Uchihy
  3. Autorka: Rieen
  4. Kategoria: Naruto
  5. Podkategorie: Naruto OC
  6. Opis: Parę lat później stałem w strugach deszczu w Dolinie Końca nad nieruchomym ciałem Naruto. Zawróciłem ze ścieżki, która przed walką z nim wydawała mi się jedyną słuszną, możliwą drogą.
  — Uchiratonkachi — wydusiłem z trudem, zanim ugięły się pode mną kolana i uderzyłem czołem o ziemię.


  Oooo Wakacje!

  ______
  Kłaniam się, pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To znowu ja - jeśli można, drobna zmiana w opisie:

   Parę lat później stałem w strugach deszczu w Dolinie Końca nad nieruchomym ciałem Naruto. Zawróciłem ze ścieżki, która przed walką z nim wydawała mi się jedyną słuszną, możliwą drogą.
   — Usuratonkachi — wydusiłem z trudem, zanim ugięły się pode mną kolana i uderzyłem czołem o ziemię.

   Usuń
 26. Adres bloga: http://paranormalactivityclub.blogspot.com/
  Tytuł bloga: Paranormal Activity Club
  Autor/Autorzy: Ola Ri
  Kategoria : Fairy Tail
  Podkategoria: Fairy Tail OC
  Opis: Magnolia… miasto korupcji, legalnej prostytucji, bogaczy, mafii i … szkoły. Tym miastem, jak i całym Fiore rządzą POZORY. Ludzie wydają się być szczęśliwi, jednak co tak naprawdę skrywa się za maską? Jacy są ludzie naprawdę?
  Oni spotkali się będąc dziećmi. Już wtedy ich ojcowie podpisali pakt o przyszłym małżeństwie. Tego pamiętnego dnia On dał jej „coś ” na pamiątkę, ona zostawiła mu nadzieję.
  Po kilku latach pewnego dnia Lucy dowiaduje się, że jej ociec jest skorumpowanym dupkiem, który stracił cały majątek i musi sprzedać swoją córkę JEMU. ON okazuje się być chłopcem sprzed lat, ON próbuje ją skrzywdzić, ON zabiera coś co należy do niej. Ze strachu ucieka przed nim, jednak nie jest silna. W obliczu zagrożenia tylko jeden człowiek ją ratuje. Jednak zostaje złapana przez sługę ojca. Ucieka w nocy i idzie do miejsca, które może zmienić jej los.
  Jest synem pewnego mężczyzny, który ma władzę i pieniądze. Ojciec nie jest dumny z poczynań syna, który nie zachowuje się jak na nastolatka przystało… nie pali, nie pije, nie bierze narkotyków, nie ma dziewczyny. Proponuje mu pójść do pewnego klubu i tam się oświadczyć jakiejś pannie. Po zakupie pierścionka słyszy wołanie o pomoc… wbrew sobie biegnie i pomaga tajemniczej dziewczynie. Wieczorem idzie do klubu i robi coś, czego sam by się nie domyślił.
  OSTRZEŻENIA
  16+, sceny erotyczne, brutalne, treści nie odpowiednie dla dzieci.
  Hasło: Uwielbiam Blogować

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A i chcę by był ten obrazek :)
   http://3.bp.blogspot.com/-xk59Z76B_oE/U9ec0H4B3TI/AAAAAAAAC4o/uDk5cWNJaLM/s1600/Paranormal+Activity+Club.png

   Usuń
  2. Zmiana opisu na ten : Urodzili się w czasach, gdy III Wojna Światowa zbierała swe okrutne żniwa. Każde z nich ma historię swoich narodzin, której nie chciałoby nawet znać. Teraz, gdy świat próbuje się odbudować po rzezi kolejnej wojny, wkraczają w dorosłe życie, próbują zmienić swoją przyszłość. Czy jednak będzie to dla nich łatwe zadanie? Jedni znają historię swojego życia i wiedzą, co mają zrobić, ale są też tacy, którzy kroczą by poznać samego siebie. Życie lubi platać figle, więc czy kilka istnień nie może być połączonych przeznaczeniem?
   Lucy Heartfilia. Dziewczyna z marzeniami i bez przeszłości. Pragnie wydostać się z niewoli i wkroczyć w nowy świat w poszukiwaniu szczęścia i miłości, jednak to nie jest bajka, a ona nie jest księżniczką. Musi stawić czoła nie tylko rzeczywistości, ale i samej sobie, gdyż jej przeszłość jest powiązana z więcej niż jedną osobą.
   Natsu Dragneel. Syn człowieka, który pragnie by jego dziecko zeszło na drogę alkoholizmu, kobiet i narkotyków. Chłopak jest buntownikiem. Skrywa swoje prawdziwe oblicze za maską, która wciąż rośnie przez jego mroczną przeszłość. Potrzebuje pomocy, jednak nie ma nikogo, kto mógłby mu jej udzielić.
   Czy łączy ich coś więcej niż jedna wspólna noc? Czym są tak naprawdę figurki smoków i co kryje się za wydarzeniami z Wojen Światowych? Kim oni są i jakie tajemnice skrywają? Czy oboje znajdą to, czego od tak dawna szukali?

   Usuń
 27. Adres: http://shinde-no-sagyoo.blogspot.com/
  Tytuł bloga: If we only life once, I wanna die with you.
  Kategoria: Naruto
  Podkategoria; Akatsuki, Naruto OC, Rzeczywistość
  Opis:

  " Zmarła trzy dni temu, od uderzenia ciężkim i ostrym przedmiotem w głowę, niedaleko rdzenia kręgowego (...) Poza tym, ma trzy rany zadane ostrym i lekkim narzędziem w klatkę piersiową, czwarty natomiast przebił mostek i uszkodził, najprawdopodobniej, serce ofiary. Kobieta została zraniona tym samym przedmiotem również w brzuch, uszkadzając naczynia wewnętrzne. Ostre narzędzie uszkodziło jej przeponę, zostały zadane dwa ciosy w ślepą kiszkę, a pozostałe trzy, mogły uszkodzić jej układ trawienny, możliwe, jelito cienkie."

  Zaledwie 24 godziny po zidentyfikowaniu zwłok media huczały o morderstwie w jednej z dzielnic Tokio. Ludzie bali się tamtędy przechodzić, puszczono plotkę, że w tym domu straszy.
  Dzięki opinii biegłej sądowej mogli napisać artykuł, a oddział kryminalny policji tylko potwierdził słowa kobiety, pracującej wśród trupów.

  "Zmarła w tym samym czasie co starsza kobieta, tylko na wskutek uduszenia. Przed śmiercią została jeszcze brutalnie zgwałcona"

  Druga denatka, córka pierwszej wykopanej ofiary, zmarła w inny sposób, niż jej matka, ale tak samo brutalnie.
  Jednak nadal nie jest wyjaśnione, czemu.

  "Kiedy kobieta potwierdziła, że denatka to jej siostra, a zgwałcona kobieta jest jej siostrzenicą, już wiedziałam, że jutro będę miała dużo pracy.

  A dzisiaj w nocy koszmary."

  Nawet, jeśli przestałam się bać tego, co robię, to koszmary dręczyły mnie co noc.
  Przyzwyczajenie do złych snów sprawiło, że nie zwracałam na to już tak wielkiej uwagi.

  Moje życie było stosunkowo nudne, do czasu, kiedy o mały włos nie zostałam potrącona na przejściu dla pieszych.

  Jak się potem okazało, dzięki temu przeżyciu, zyskałam coś więcej, niż mogło mi się wydawać.

  Hasło: Uwielbiam Blogować

  OdpowiedzUsuń
 28. Adres: http://just-live-ss.blogspot.com/
  Autor: Zochan
  Kategoria: SasuSaku
  Opis:
  On jest sierotą i za wszelką cenę chce dowiedzieć się czegoś o swoich zmarłych przodkach.
  Ona choruje, przeszła operację raka mózgu.
  Ich miłość zostaje wystawiona na próbę, komplikując dotychczasowe życie kochanków.
  On odnajduje starszego brata.
  Ona powoli umiera...
  Czy przetrwają wszystkie niespodzianki, które zafunduje im los?

  OdpowiedzUsuń
 29. Adres : dwietwarzejednaosoba.blogspot.com
  Tytuł : Dwie twarze - Jedna osoba
  Kategorie : Naruto
  Podkategorie : Naruto OC, Aktasuki
  Opis : Najtrudniejsza w życiu misja, zmienia życie Ayumi o 360 stopni. Dostanie za zadanie dostać się w szeregi Akatsuki, mając jednocześnie zostać zdrajcą swej ukochanej Konohy. Została oskarżona o próbę morderstwa Piątej Hokage. Tracie dobre imię, przyjaciół i ukochanego.
  Co jeśli spotka dawnego przyjaciela? Jeśli osoby w grupie tak naprawdę różnią się od jej wyobrażeń i informacji? Jeśli wyjdzie na jaw tajemnica klanu Nakame? Jeśli wcale nie jest ostatnią użytkowniczką Ketsuki? Jeśli ku powodzeniu misji będzie musiała poświęcić swych bliskich? Jeśli pokocha osobę, która jest w stanie zabić ją bez mrugnięcia okiem? Jeśli jej wcześniejsze życie jest stworzone na rzecz kogoś innego? Jeśli stanie się kompletnie nową osobą?
  Poznajcie historie kunoichi z Ukretej Wioski Liścia. Poznajcie Ayumi Nakame!
  hasło : Uwielbiam blogować <3

  OdpowiedzUsuń
 30. Adres: http://nalumojahistoria.blogspot.com/
  Tytuł: Nalu~Moja historia
  Kategorie: Fairy Tail
  Podkategorie: NaLu
  Opis: Blond włosa dziewczyna odwiedza gildię i zabiera dwójkę magów na testy. W pewnym momencie testów jeden z magów dostaje śmiertelny cios, niestety nie udaje się uratować maga. Jak potoczy się ta historia? Czy ta dwójka jest dla siebie pisana?
  Hasło: Uwielbiam Blogować

  OdpowiedzUsuń
 31. Adres bloga: http://snk-with-madi-and-claudy.blogspot.com
  Tytuł bloga: You can't fly if you never try...
  Autor/Autorzy: Madeleine Evans i Claudy - chan
  Kategoria Shingeki no Kyojin
  Podkategoria: Zbiór opowiadań (nie ma konkretnej kategorii niestety, mam nadzieję, że to może być)
  Opis: Spragniony wrażeń? Nie chcesz rozstawać się ze światem opanowanym przez tytanów? Zastanawia Cię, co takiego może spotkać Twoich ulubionych i znienawidzonych bohaterów? Nie wahaj się i wejdź na tego bloga. Zamieszczane są tu kilkupartówki, one-shoty, może nawet będą w przyszłości dłuższe opowiadania. Wszystko w klimacie Shingeki no Kyojin
  Hasło: Uwielbiam Blogować

  Ps: na blogu znajduje się chwilowo post powitalny, jednak pierwsze opowiadania są już pisanie i wkrótce zostaną udostępnione : )
  Pps: button bloga został wstawiony do zakładki "współpraca"

  OdpowiedzUsuń
 32. Adres bloga: http://life-without-love-sasu-saku.blogspot.com
  Tytuł Bloga: Taoreta
  Autor: Pauu Lina
  Kategoria: Naruto
  Podkategoria: SasuSaku
  Opis:

  Upadli. Kim oni tak właściwie są? Ludzie, wykorzystywani do tworzenia idealnego świata, kontrolowani przez Zabójczą Trójkę. Jednym z nich jest dziewiętnastoletnia Sakura Haruno , której udaje się uciec od tego piekła. Niespodziewanie trafia do pewniej grupki osób, która próbuje przeciwstawić się Upadłym. Poznaje tam przystojnego Sasuke, który jedyny z towarzyszy nie przepada za dziewczyną. Wyczuwa w niej wroga, kogoś kto może im zaszkodzić. Czy jego przypuszczenia okażą się prawdą?

  Hasło: Uwielbiam Blogować

  OdpowiedzUsuń
 33. Adres bloga: http://amira-i-yumi-w-akatsuki.blogspot.com
  Tytuł bloga: A może tak małe szaleństwo?
  Autor: Woofie
  Kategoria: Naruto
  Podkategoria: Naruto OC
  Opis: Magia, fantastyczne stworzenia, tajemnicze zapierające dech w piersiach miejsca, niebezpieczna banda bezlitosnych zabójców, oraz ich Lider, który ma zupełnie inne plany niż te, które znają pozostali członkowie. A w tym wszystkim Amira, drobna dziewczyna, nie posiadająca bóg wie jakich mocy, która wplątuje siebie, jak i nowo poznaną Yumi w niezłe bagno.
  Hasło: Uwielbiam Blogować

  OdpowiedzUsuń
 34. Adres : http://all-i-want-all-i-need.blogspot.com/
  tytuł: „So if you love me let me go..."
  autor: Keiko K
  Kategoria: Naruto
  Podkategoria: Sasusaku
  Opis: Na drodze Sakury staje - ON - niebezpieczny, arogancki, chamski, dodajmy do tego uzależniony od narkotyków. Można by powiedzieć idealny przykład typa z pod ciemnej gwiazdy, ale Sakure własnie to zaintrygowało nie wiedząc w co się pakuje brnie dalej ku złemu. Tylko niestety, już niedługo będzie za późno na jakiekolwiek wycofywanie.
  Hasło: Uwielbiam Blogować

  OdpowiedzUsuń
 35. Adres bloga:siedem-dnii.blogspot.com
  Tytuł bloga: Jeśli chcesz pokonać wroga myśl jak on.
  Autor/Autorzy: Anika-chan
  Kategoria: Naruto
  Podkategoria: ItaSaku
  Opis:Krótka historia.
  Sakura zaczyna chodzić do nowej szkoły.
  Poznaje nowych przyjaciół i zdobywa nowego wroga.
  Dowiaduje się nowych rzeczy o życiu.
  Musi szukać nowych sposobów na pozbycie się wroga,
  bo brat jak na złość nie chce pomóc.
  Odnajduje nowy punkt widzenia.
  Aż w końcu dowiaduje się, że jej chłopak ma powiązania
  z jej nowym wrogiem.
  Historia niby jak wiele, ale inna.

  Hasło: Uwielbiam Blogować!

  OdpowiedzUsuń

 36. Adres bloga:http://anime-fairy-tail-jellal.blogspot.com/
  Tytuł bloga:Fairy Tail
  Autor/Autorzy:Sooul,Shi_Enjeru
  Kategoria: Fairy Tail
  Podkategoria:
  Opis:Mały chłopiec o imieniu Akihiro w młodym wieku w napadzie na wioskę gildii Destruktorzy stracił rodzinę jedyna gildia która przyszła na pomoc to Fairy Tail a mistrz Makarov postanowił wziąć małego chłopca do gildii która zastąpi mu rodzinę.
  Hasło:Uwielbiam Blogować

  OdpowiedzUsuń

 37. Adres bloga: http://your-own-fault.blogspot.com/
  Tytuł bloga: your.own.fault
  Autor: um.
  Kategoria: Naruto
  Podkategoria: Szkolne

  Opis: Londyn jest miastem dla każdego... Żyjesz więc w miejscu, które wybrało na swój dom kilka milionów ludzi, to do czegoś zobowiązuje, prawda? Masz wciąż (ponad!) naście lat i całe życie przed sobą (tylko nie pal i nie pij tyle!), chyba dlatego tak trudno ci zrozumieć, że wszystkie twoje decyzje będą odbijały się kwaśną czkawką do końca świata - nie tylko twojego własnego. Mój drogi (nie garb się!), musisz w końcu zrozumieć, że nie jesteś sam, nie jesteś wyjątkowy... Bo na tej planecie żyją setki tysięcy takich jak ty: młodych, "alternatywnych" i bez godziwych perspektyw.


  Hasło:Uwielbiam Blogować

  OdpowiedzUsuń
 38. Adres bloga: konoha-kunoichi-love.blog.onet.pl
  Tytuł bloga: Milczenie - przyjaciel, który nigdy nie zdradzi
  Autory: Izzy
  Kategoria: Naruto
  Podkategoria: KibaHina
  Opis:
  Nawet w świecie przepełnionym walką i niekończącymi się misjami dla dobra swojej wioski, jest miejsce na miłość. Ale co, jeśli na drodze do szczęścia z wymarzonym mężczyzną, stanie najlepsza przyjaciółka? Dzięki wsparciu przyjaciół Hinacie udaje się pozbierać, jednak nadal nie odzyskuje ukochanego. Co więcej, sprawy miłosne jej przyjaciółek mocno komplikują jej życie. Czy wszystkie kunoichi znajdą swoją jedyną, prawdziwą miłość? Czy zwrócą się przeciw sobie nawzajem i będą musiały wywalczyć sobie szczęście?
  Hasło: Uwielbiam Blogować

  OdpowiedzUsuń
 39. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 40. Adres: uchiha-story.blog.pl
  Autor: Blaze
  Kategorie: Naruto
  Podkategoria: Akatsuki, Szkolne
  Opis:
  Został sam.
  Stracił wszystko; dom, rodzinę, nawet chęć do dalszego życia.
  Czy zatraci się w swojej tragicznej przeszłości? Czy zacznie żyć na nowo, w nowym miejscu, w nowym towarzystwie?
  Kto mógłby pomóc mu zapomnieć o cierpieniu?
  Młody Itachi nie wie, że czymś co pomaga ludziom przetrwać nawet najtrudniejsze chwile jest przyjaźń.
  W poszukiwaniu swojego miejsca w świecie ostatni członek rodu Uchiha natrafi na przeróżne przeszkody.
  Odpuści czy nie?
  A jeśli nawet postanowi dalej próbować, w jaki sposób uda mu się osiągnąć to czego naprawdę pragnie?
  Opowieść o przyjaźni, o pokonywaniu własnych słabości osadzona we współczesnym świecie.

  Hasło: Uwielbiam blogować

  OdpowiedzUsuń
 41. Adres: http://fairytailmiloscsmoczychzabujcow.blogspot.com
  Tytuł bloga: Fairy Tail jeszcze nigdy takie nie było
  Autor: Nevada chan
  Kategorie: Fairy Tail
  Podkategorie: Galevy, torche Fairy Tail OC
  Opis: Pewnego dnia, dwójka dzieci bawiła się ganiając po małym lasku, temu wszystkiemu przyglądały się dwa smoki. U jednego smoka łuski wyglądały jak z metalu, a u drugi miał łuski jak z papieru. Dzieci ganiające się w lesie były z wyglądu jak ogień i woda, dziewczynka która uciekała mila błękitne włosy dosięgające do ramion i piękne brązowe oczy, była malutka i szczuplutka mimo ze miała już 10 lat, a chłopiec który ja gonił mimo tego samego wieku był wyższy od niej i silniejszy. Wcześniej wymienione smoki byli ich „rodzicami”. Smoczyca ze skórą jak z papieru miała na imię Verna jej podopieczna była niebiesko-włosa dziewczynka o imieniu Levy, a smok ze skórą jak metal miał na imię Metalicana opiekował się chłopcem o imieniu Gajeel. Dzieci tak jak i smoki były ze sobą zżyte… Do pewnego momentu…
  Haslo: Uwielbiam Blogować

  OdpowiedzUsuń
 42. Adres bloga: http://jezdzcysmokowibohaterskiewrozki-ft.blogspot.com/
  Tytuł bloga: Jeźdźcy Smoków I Bohaterskie Wróżki
  Autor/Autorzy: Rise Chan
  Kategoria Fairy Tail
  Podkategoria: Fairy Tail OC, Sabertooth OC, Przyszłość, NaLu, NaLi, GrayLu, Gruvia, GaLevy
  Opis:W pewnym mieście Natsu wraz z Lisanna i Happy`m poszukują nie jakiego "Salamandra". Ale oprócz nich jest jeszcze o siedem lat młodsza trójka dzieci poszukującą stałego domu.
  Co się stanie jeśli ich losy przetną się w najmniej odpowiednim momencie?
  Co jeśli niczego nie świadomi magowie pomogą bezbronnym dzieciom wyjść z konfliktu z prawem, a następnie po siedmioletniej przerwie dowiedzieć się, iż to te same dzieci przestały być bezbronne i teraz stały się czysta legenda?
  Czy znowu po wielu perypetiach spotkają się?
  I najważniejsze!
  Co jeśli smok zakocha się w swej księżniczce?
  Hasło: Uwielbiam Blogować

  OdpowiedzUsuń
 43. Hasło: Uwielbiam blogować
  Adres:http://bo-zycie-jest-glupie.blogspot.com
  Autor: Yuka Catrell
  Kategoria: Naruto
  Podkategoria: Comedy
  Opis:WITAM!
  Opowiem wam historyjkę o pewnej Ninja!
  Nazywa się Yuka Alison i pochodzi z Wioski o nazwie AMERYKA! Ale pewnego dnia jedzie do Wioski Liście (KUPY) by Ją ochronić – czyli została porwana przesz dresiarzów. Dziewczyna POKOCHAŁA wioskę i nie dlatego że tam jest ramen.
  Yuka NIESTETY pogodziła się że swym biednym losem i MUSI ZOSTAĆ!

  Ale za to poznaje nowych przyjaciół! Geja Naruto, Psychopatkę Sakurę, Nieznaną Hinatę, Głupiego Sai, Upierdliwego Shikamaru, Świnie Chouji, Seksowną Ino, Pijaną Temari, Gościa od Whisky czyli Gaara, Porąbanego Lalkarza Kankuro i DENERWUJĄCEGO NA ŚWIECIE KIBY! I wieeeeele innych!

  Głupie co? A najgorsze że... NIE MA TAM INTERNETU!!!!!!!!!!!!!!!!

  Czy ona przeżyje? Czy ochroni wioskę ? Czy odnajdzie swojego zaginionego brata którego nie widziała aż 8 lat ale nie chciało jej się szukać bo Telewizja bardzo wciąga? Czy pozna swoją drugą połówkę ? A czy kiedykolwiek WYRWIE SIE OD TEJ ŚMIERDZĄCEJ WIOSKI CO PACHNIE KUPĄ!?

  Wszystko się dowiecie w tym serialu!

  OdpowiedzUsuń
 44. Hasło: Uwielbiam blogować
  Adres: shinigami-tez-maja-uczucia.blogspot.com
  Tutuł bloga: Nigdy nie zdołam ci tego wynagrodzić
  Autor: Yui Kurosaki
  Kategoria : Bleach
  Podkategoria; IchiRuki
  Opis:
  Rukia po powrocie do Soul City zaczyna chorować. Po badaniach okazuję się iż dziewczyna przejęła dziedziczną chorobę, na którą zmarła jaj matka oraz siostra. Postanawia złamać obietnicę daną Ichigo i zrywa z nim wszelkie kontakty. Kurosaki zaczyna się martwić o przyjaciółkę i wyrusza do Soul City. Byakuya wyznaje siostrze, że trudno mu pogodzić z tym , że straci ją jak ukochaną. Rukia postanawia przed śmiercią , że odwdzięczy się każdemu kto kiedykolwiek jej pomógł. Jednak niespodziewania pojawia się Ichigo i niszczy jej plany.

  OdpowiedzUsuń
 45. Uwielbiam Blogować
  http://gaaino.blogspot.com
  tytuł bloga: Miłość trzeba budować, odkryć ją to za mało

  Kategoria Naruto
  Podkategoria GaaIno

  Opis:
  Poznałeś kłamstwo, obłudę i nie oczekujesz od świata niczego więcej. Kochasz tylko siebie i dbasz tylko o siebie. Wtedy zjawia się ona.

  Link do mangomanii w zakładce Polecane

  Z góry dziękuję za dodanie :)

  OdpowiedzUsuń
 46. Hasło: Uwielbiam blogować
  Adres: http://do-not-leave-me-darling.blogspot.com/
  Tytuł: Prawdziwa miłość jest w stanie przezwyciężyć wszelkie przeszkody.
  Kategoria: Naruto
  Podkategoria: Naruto OC
  Opis: Co byś zrobił, gdyby okazało się, że życie które do tej pory prowadziłeś, raptownie się skończyło, a zastąpiłaby je masakra rodem z najstraszniejszych horrorów jakie stworzył człowiek?
  W takiej właśnie sytuacji znalazła się Aiko - żona Kakashi'ego Hatake, jednego z najsilniejszych i najinteligentniejszych shinobi, jakich posiadała Konohagakure.
  Czy zrobiłbyś wszystko, aby uratować ukochaną osobę?
  W świecie, gdzie nie ma miejsca na miłość, będzie czas na radość, śmiech? Czy wręcz przeciwnie? Przyjaźnie, które do tej pory trwały kilkanaście bądź kilkadziesiąt lat przeradzają się w nienawiść i żądzę zemsty? Kiedy wrogowie stają się przyjaciółmi?

  OdpowiedzUsuń
 47. Adres bloga: http://fairy-tail-eien-no-senso.blog.onet.pl/
  Tytuł bloga: Eien no senso(jap. Wieczna wojna) I Nie dopuszczę....
  Autor/Autorzy: AlonseKurokami
  Kategoria: Fairy Tail
  Podkategoria: Jerza
  Opis: Akcja rozpoczyna się w trakcie trwania smoczej zagłady. Wszyscy stają do walki w obronie stolicy. Jellal zachęcony przez słowa Lucy z przyszłości postanawia wyjawić swe prawdziwe uczucia Erz'y. Jednak czy zdąży to zrobić zanim dojdzie do najgorszego. Czy w świetle wyjawianych na światło dzienne sekretów mają jakąś szansę być razem. Jakie mroki jeszcze skrywa przeszłość członków Fairy Tail.
  Hasło: Uwielbiam blogować

  OdpowiedzUsuń
 48. Adres bloga: http://smocza-era.blogspot.com/
  Tytuł bloga: Fairy Tail: Następne Pokolenie
  Autor/Autorzy: Amanda_chan
  Kategoria: Fairy Tail
  Podkategoria: zbiorowe
  Opis:Kilkanaście lat temu Acnologia w czasie trwania wojny zniszczyła prawie cały świat. Gildie magów zniknęły z powierzchni ziemi, zostawiając za sobą jedynie garść historii, którą pewni ludzie planują odkryć – część swojej tożsamości. Ci, którzy przeżyli, walczą o kolejny dzień, o przetrwanie, ale coraz gorzej niosą to na swoich barkach. Czują, że przegrywają, ale wciąż mają nadzieję. Jedni giną lub rodzą się, lecz w powietrzu wciąż czuć zapach spalonych, rozkładających się ciał. Dookoła tylko śmierć. Czy warto walczyć o nadzieję? Tą jedyną?
  Wielu z nich nie wierzy w to, iż odzyskają to, co kiedyś było ich. Wielu zginęło pod smoczą siłą lub pod wpływem ludzi. Świat staje się coraz gorszy. Codziennością stają się gwałty, kradzieże, morderstwa, a nikt nie może nic z tym zrobić. Wszyscy chowają się niczym te tchórze, które tak łatwo dały się pokonać Acnologii. Jednakże, gdy na oczach nastolatki ginie pewna ważna osoba w jej życiu, postanawia ona zmienić ten cholerny, popieprzony los. Raz na zawsze.
  Hasło: Uwielbiam blogować

  OdpowiedzUsuń
 49. Adres: http://narusakulive.blogspot.com
  Tytuł: Miłość rodzi ofiary...Co z kolei rodzi nienawiść
  Autorzy: Shiro and Sora
  Kategoria: Naruto
  Podkategoria: NaruSaku
  Opis: Sakura Haruno to zwykła dziewczyna, ze zwykłej rodziny, ze zwykłymi medycznymi zdolnościami.
  Jednak wszystko zmienia się wraz z Czwartą Wielką Wojną Shinobi. Gdy dochodzi do spotkania z wrogiem dziewczyna staje w obliczu prawdy, którą tak doskonale przed nią ukrywano. Czy wreszcie uda jej się wyjść z cienia dwójki przyjaciół, między którymi znów będzie zmuszona wybierać. A może w jej życiu zagości ktoś trzeci? Prawda przeplatana kłamstwem, a miłość dawną nienawiścią pomogą dziewczynie w odkryciu kim tak naprawdę jest uczennica Piątej Hokage? I dlaczego jakimś dziwnym trafem spory między klanami są z nią powiązane?
  Hasło: Uwielbiam blogować

  OdpowiedzUsuń
 50. Adres bloga: http://tajemnica-ksiezyca.blogspot.com/
  Tytuł bloga: Splamiony Krwią Księżyc
  Autor: Hoshiko Ai
  Kategoria: Naruto
  Podkategoria: ( kakashi/OC)
  Opis:Byli przyjaciółmi jednak z rodzicielskie troski w którą został wciągnięty Hatake zostało wypowiedziane jedno słowo 'zdrajca'. Poem było już tylko gorzej. Akane pod wpływem pewnych dramatycznych wydarzeń zmieniła się. Straciła rodziców, przyjaciela, który ja kochał, przyjaciółkę. Nie zostało jej nic innego jak tylko opuścić Wioskę, a wraz z nią brata. Powraca silniejsza lecz nadal pusta w środku. Wszystko co do tej pory unikała powróciło z podwojoną siłą, a zwłaszcza Mayu - pełna zemsty i nienawiści.
  Hasło: Uwielbiam Blogować

  OdpowiedzUsuń
 51. Adres bloga: ichi-ruki-ever.blog.onet.pl
  Tytuł bloga: IchiRuki by Kyroge-san
  Autor/Autorzy: Kyroge-san
  Kategoria: Bleach
  Podkategoria: ---
  Opis: Mija ponad rok od pamiętnej bitwy z Aizenem i jego świtą. Śnieżny, mroźny grudzień daje się we znaki wysoką aktywnością Hollowów. Kolejny ranek i kolejna niepozorna potyczka, mogłoby się wydawać, że wszystko toczy się po staremu. Do czasu. 11 grudnia cały świat Ichigo i Rukii wywróci się do góry nogami. A może... nogami do przodu?
  Hasło: Uwielbiam Blogować
  Link do obrazka: http://oi58.tinypic.com/8y6fra.jpg

  OdpowiedzUsuń
 52. Adres bloga: http://the-silent-scream-ss.blogspot.com
  Tytuł bloga: The Silent Scream
  Autor/Autorzy: Okeyla Kodori
  Kategoria: Naruto
  Podkategoria: SasuSaku
  Opis: Po powrocie przestałem pojmować kilka rzeczy. Niektóre wytłumaczenia mydlą mi oczy, ale ja jednak zaczynam coś podejrzewać. Coś nie daje mi spokoju. Męczy po nocach, nie opuszcza w dzień. Widzę to przed oczami. Słyszę to w głowie.
  - Czemu nic nie mówisz? Boisz się?
  Zamilkła. Co się stało?
  Hasło: Uwielbiam Blogować

  OdpowiedzUsuń
 53. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 54. Adres bloga: http://ff-hetalia.blogspot.com/
  Tytuł bloga: Opiekun Marzeń
  Autorka: Mała Mi
  Kategoria Hetalia
  Podkategoria: Hetalia OC
  Opis: Czy zastanawialiście się, co by było, gdyby nasi ukochani bohaterowie Hetalii byliby Utalentowanymi? Czy ich stosunki między sobą byłyby takie same? Co by było, gdyby Feliks Łukasiewicz przyprowadził do domu magów pewną dziewczynę, w której drzemie magiczna moc? Przekonaj się, kto będzie jej Opiekunem!
  Hasło: Uwielbiam blogować

  OdpowiedzUsuń
 55. Adres bloga: http://www.czarodziejski-blask.blogspot.com/
  Tytuł: Czarodziejski Blask
  Autorka: Heladas
  Kategoria: Fairy Tail
  Podkategoria: Fairy Tail OC
  Opis: Do tej pory nikt nie przypuszczał, że magia smoczych zabójców może być zagrożona. Dragana Grain(smocza zabójczyni pierwszej generacji) wykrada mistrzowi swojej gildii magiczny przedmiot, który w połączeniu z demoniczną pieczęcią Zerefa, potrafi zabić smoczych wychowanków i ucieka z gildii. Czy Natsu Dragneel będzie w stanie zniszczyć kryształ i ochronić swoją przyjaciółkę?
  Hasło: Uwielbiam blogować

  OdpowiedzUsuń
 56. Adres bloga: http://secret-wolf.blogspot.com/
  Tytuł bloga: Odcienie Szarości
  Autor: Faith Pain
  Kategoria: Proszę o utworzenie nowej: Sailor Moon
  Opis:
  Czarodziejki już dawno zapomniały o trudnych czasach, kiedy były zmuszone do walki. Teraz życie upływa im bez trosk i strachu.
  Usagi staje się szczęśliwą mężatką. Minako wciąż goni za swoim marzeniem, biegając z jednego castingu na drugi. Rei przygotowuje się do przejęcia opieki nad świątynią. Makoto planuje otwarcie własnej restauracji, a Ami skończyła studia medyczne.
  Każda z nich stara się realizować swoje skryte marzenia, które tak często musiały być porzucane lub odkładane na później, przez kolejne majaczące na horyzoncie bitwy. Niestety i tym razem los ma dla nich inne plany.
  Tuż po ślubie Mamoru i Usagi, w progu ich mieszkania staje Selena. Dziewczyna ku zaskoczeniu wszystkich, podaje się za młodsza siostrę pani Chiby, czym wprowadza niemałe zamieszanie pośród czarodziejek. Po przedstawieniu niezbitych dowodów na to, że mówi prawdę, wchodzi w dotychczasowe spokojne, ale monotonne życie bohaterów, rozpychając się łokciami.
  Wszystkich nurtuje pytanie, dlaczego Selena pojawia się dopiero teraz? Jakie to będzie miało konsekwencje dla królestwa? Czy pojawienie się siostry dawnej Serenity, wróży kolejne walki?
  Na te i inne pytania odpowiada prowadzony przeze mnie blog. Jeżeli zainteresowałam Cię tym opisem drogi czytelniku to zapraszam do czytania.
  Notki są cały czas poprawiane, uzupełniane i przenoszone ze starego bloga z Onetu (seyialove.blog.pl), a także pisane nowe — kontynuacja zaczętej tam historii.
  Hasło: Uwielbiam blogować

  OdpowiedzUsuń
 57. Adres bloga: http://pokoleniecudow.blogspot.com/
  Tytuł bloga: Życie jest grą. Ja pociągam za sznurki.
  Autor/Autorzy: Izuna Iza Kocój
  Kategoria: Kuroko no Basuke
  Podkategoria: Kuroko no Basket Oc
  Opis: Jedna gra. Gra zwana życiem. Możecie trudzić się, próbując grać fair play. Jednak ja nie zamierzam. Po to obdarzono mnie umiejętnościami, abym z nich korzystała, nawet wtedy, gdy z uczciwą grą nie mają nic wspólnego. Wy zaś jesteście jak puste lalki, marionetki pozbawione woli. Jeśli ciągniemy ten teatrzyk ja stanę się lalkarzem. Pociągnę za sznurki zwane przeznaczeniem. Och! Niewłaściwy ruch. Złe sznurki, złe osoby. Jak teraz potoczy się rozgrywka?
  Hasło: Uwielbiam blogować.

  OdpowiedzUsuń
 58. Adres bloga: http://fairytail-oneshot.blogspot.com/
  Tytuł bloga: One-Shot Fairy Tail
  Autor/Autorzy: Jinx Xxx
  Kategoria: Fairy Tail
  Podkategoria: Zbiór
  Opis: Pragniesz przeczytać krótkie, acz ciekawe opowiadanie? Ten blog jest wręcz idealny dla Ciebie! Znajdziesz tu wiele historii z Twoimi ukochanymi postaciami, które nie raz czy dwa, a nieskończenie wiele razy obdarują Cię dobrym humorem.
  Hasło: Uwielbiam Blogować

  OdpowiedzUsuń
 59. Adres bloga: http://im-right-here-forever.blogspot.com/
  Tytuł bloga: Im right here. Forever.
  Autor/Autorzy: BaddieKix (kiedyś znana jako Kina)
  Kategoria: Naruto
  Podkategoria: SasuSaku
  Opis: Sakura: Przeciętna dziewczyna z Tokio. Dobra uczennica, odwiecznie otoczona przyjaciółmi. Ambitna, niezainteresowana - jak dotąd - płcią przeciwną. Całe życie poświęciła na naukę, byleby spełnić swoje marzenia i zostać prawnikiem. Teraz, po pięciu latach studiowania na Columbii (Liga Bluszczowa, USA) powraca do rodzinnego miasta, a jej życie odwraca się do góry nogami.
  Sasuke: Doświadczony, bogaty 23-latek, pochodzący z Tokio. Dupek. Jego żywot nigdy nie był prosty - od zawsze musiał zmagać się z wieloma problemami: śmierć rodziców, brat w więzieniu, warta kilka miliardów firma na głowie. Nigdy się nie poddaje, wytrwale dąży do wyznaczonego sobie celu. Prowadzi dwa życia, choć ledwo daje radę je łączyć. Raz piekielnie bogaty właściciel Uchiha Company, a raz otoczony znajomymi współwłaściciel klubu nocnego.

  Opowieść o niespotykanej, zapierającej dech w piersiach przyjaźni.
  Opowieść o bezwarunkowej, choć trudnej miłości.
  Opowieść o nieustannej walce, pewności siebie i wytrwałości w dążeniu do celu.
  Opowieść o ,,Ekipie z Rendanu".
  Opowieść o Sakurze i Sasuke.
  Hasło: Uwielbiam Blogować

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jeśli można, to chciałabym zmienić tytuł na: ,,Odgaduję, co mógł znaczyć ruch twoich źrenic."

   Usuń

 60. Adres bloga: http://zjednoczmy-sie.blogspot.com/
  Tytuł bloga: "Kochać człowieka to pragnąć razem z nim się zestarzeć" ~ Albert Camus
  Autor/Autorzy: Penna
  Kategoria: Naruto
  Podkategoria: SasuSaku
  Opis:
  Dlaczego mnie unikasz?
  Dlaczego uciekasz wzrokiem, gdy na ciebie patrzę?
  Co się zmieniło? – dlaczego?
  Wróćmy do tamtych chwil. Chwil, w których zawsze byliśmy razem. Proszę, wróćmy.
  Zostawiasz mnie?
  Nie możesz…
  Poprawka. Możesz.
  Możesz iść, ale nic nie będzie tak jak dawniej.
  Pamiętasz ten pamiętny zachód słońca?
  A księżyc? Pamiętasz jak wodziliśmy za nim wzrokiem, gdy siedzieliśmy na chłodnym piasku?
  Odchodzisz?
  A pamiętasz jak szeptałeś mi do ucha hymn?
  Nasz hymn, ten hymn.
  Hymn o bezgranicznej miłości.
  Kiedy będziesz odchodził, z ust wydobędę tylko jedno słowo… żegnaj.
  Hasło: Uwielbiam Blogować

  OdpowiedzUsuń
 61. Adres: http://rebellion-ft.blogspot.com
  Tytuł: Rebellion
  Autorka: Yuuki Kyra Irochi
  Kategoria: Fairy Tail
  Podkategoria:Zbiór
  Opis : Magnolia prawie niczym się nie wyróżnia. Prawie każdy mieszkaniec ma normalne życie i rodzinę. Prawie każdy jest tu szczęśliwy.
  Prawie.
  Są ludzie, dla których liczy się tylko i wyłącznie jedno - ZABAWA.
  Długie gorące noce na dyskotekach.
  Melanże ze znajomymi.
  Lejący się alkohol i papierosy.
  Nie przejmowanie się niczym.
  Taki jest co drugi nastolatek w Magnolii.

  Ur, Layla, Igneel i Metalicana mają dziewiętnaście lat. Mają swoje życia, swoje rodziny, swoje marzenia. Jednak w ich młodym życiu następuje przełom - dla niektórych pozytywny, dla niektórych wprost przeciwnie. Jak poradzą sobie ludzie, dla których liczyła się tylko...dobra zabawa?
  Hasło: Uwielbiam Blogować

  OdpowiedzUsuń
 62. Adres bloga: http://mon-wakaranai-yo.blogspot.com/
  Tytuł bloga: (u mnie bardziej opka) ,,Prześwit''
  Autor: Akira Veilo
  Kategoria: Fairy Tail
  Podkategoria: OC
  Opis: Czy można poświęcić życie swoje i przyjaciół, by odnaleźć jedną, niewielką rzecz? Rzecz, która choć rozmiarami nie grzeszy, będzie w stanie naprawić życie? Ilu ludzi będzie musiała poświęcić, by dostać to, czego chce? A może jej plany się zmienią? Może, gdy dowie się prawdy, zaniecha poszukiwań? Albo rozpocznie od nowa, ze wzmożoną siłą...? Historia, która swój początek ma w fandomie Fairy Tail, ale gdzie się zakończy?
  Hasło: Uwielbiam blogować.

  Link do spisu w zakładce SPAM.
  Z góry dziękuję,
  pozdrawiam,
  Akira. <3

  OdpowiedzUsuń
 63. Adres bloga: http://krwawiemiloscia.blogspot.com/
  Tytuł bloga: Bo moje ,,kocham" nie jest na tydzień czy dwa.
  Autor: Riko Chan
  Kategoria: Akame ga Kill
  Podkategoria: Brak
  Opis: Czy wszystko jest takie jakie się wydaje? Na pierwszy rzut oka Yuri Kuramoto to zwykła nastolatka należąca do "pewnej" grupy. Czy w swoim życiu dozna miłości drugiej osoby? Czy straci wszystko i umrze nie dokonując własnej zemsty?
  Hasło: Uwielbiam Blogować

  OdpowiedzUsuń
 64. Adres bloga: http://before-we-die-ss.blogspot.com/
  Tytuł bloga: You can take my heart.
  Autor: Anja
  Kategoria: Naruto
  Podkategoria: SasuSaku
  Opis: Świat wydaje się prosty, póki nie zagwarantuje nam niechcianych rozrywek.
  Co stanie się z młodym, niewinnym i nieświadomym tragedii chłopcem, który za wszelką cenę dążył do spełnienia swoich celów?
  Co uczyni poznając prawdę, jaką ukrywali przed nim najbliźsi?
  Co z dziewczyną, której serce bezwarunkowo wybrało jego..
  Hasło: Uwielbiam Blogować

  OdpowiedzUsuń
 65. Adres bloga: http://pamietnik-fairy-tail.blogspot.com/
  Tytuł bloga: Wspomnienia z Fairy Tail
  Autor: Reiko Chino
  Kategoria: Fairy Tail
  Opis: Miko Sakana dostaje się do gildii magów Fairy Tail i zaczyna swą przygodę. Nikt nie wie o jej tajemniczej przeszłości... zresztą ona sama nie jest jej pewna. Wychowała się w domu dziecka i nigdy nie poznała swoich rodziców. Choć może niedługo coś się zmieni...
  Hasło: Uwielbiam Blogować

  OdpowiedzUsuń
 66. Adres bloga: http://kroniki-fairy-tail.blogspot.com/
  Tytuł bloga: Kroniki Fairy Tail
  Autor/Autorzy: Ireth
  Kategoria Fairy Tail
  Podkategoria: Fairy Tail OC
  Opis: Rodzice Diany zginęli podczas misji klasy SS. Pewnego dnia dziewczyna uciekając przed bandą ścigających ją bandytów uderza w pewnego chłopaka, który należy do gildii jej starej przyjaciółki - Fairy Tail. Co stanie się dalej? Co zrobi Diana? Kim jest chłopak w którego uderzyła Diana? Dowiedz się i zacznij czytać już teraz!
  Hasło: Uwielbiam Blogować

  OdpowiedzUsuń
 67. Adres bloga: http://jestem-tu-dla-ciebie-nalu.blogspot.com/
  Tytuł bloga: "Twój dom jest tam, gdzie ktoś o Tobie myśli"
  Autor: Tenshi
  Kategoria: Fairy Tail
  Podkategoria: Fairy Tail OC
  Opis: Natsu spotyka Aki, swoją siostrę bliźniaczkę. Niedługo potem kilkoro magów znika. Przenoszą się do innego świata. Spotykają starych przyjaciół Lucy. Dziewczynie powracają wspomnienia. Co zrobi? Czy zostanie z ukochanym? Czy wróci do przyjaciół i... pierwszej miłości? Jak potoczą się losy magów Fairy Tail?
  Hasło: Uwielbiam Blogować

  OdpowiedzUsuń
 68. Adres bloga : http://anime-i-moja-wyobraznia-milosc.blogspot.com
  Tytuł bloga: Anime i moja wyobraźnia
  Autor: Bezimienna Mścicielka
  Kategoria : Naruto
  Podkategoria: Sasusaku
  opis: ,,Potrzyj kryształową kulę, potem rzuć ją o ziemię . Popatrz na rozbite szkło życie jest przeznaczeniem.'' Sasuke i Sakura poznają się w 1 liceum . W pewnym momencie zakochują się w sobie. Lecz ich droga jest pełna zakrętów i przeszkód , które muszą pokonać.
  Hasło: Uwielbiam Blogować

  OdpowiedzUsuń
 69. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 70. Adres bloga : http://fairytail-slowem-miny.blogspot.com/
  Tytuł bloga: Jedyna Magia
  Autor: Rinkita Mikiku (Mina)
  Kategoria : Fairy Tail
  Podkategoria: Zbiór
  opis: „Lizuska, Szczęściara, Nienawidzę Jej."
  Lucy od niedawna żyje w stolicy Fiore. Formalnie, jako rycerka młodszej siostry księżniczki Hisui, prywatnie opiekunka i przyjaciółka. Ludzie swoją zazdrością potrafią ranić, przez co Lucy musi słuchać obraźliwych komentarzy na swój temat praktycznie codziennie. Sytuacja staje się jeszcze gorsza, kiedy dziewczyna zbiera wszystkie zodiakalne klucze i rzadki, diamentowy. Wszyscy się dowiadują o jej sile, a ta zostaje mianowana 4 świętym magiem. Całość brzmi jak bajka, niestety Lucy widzi to inaczej i ma już dość szarej codzienności w nudnym królestwie oraz życia z wiecznie obrażonymi „szlachcicami”. Wracając do domu z rady magii jedno, dziwne spotkanie zmienia jej całe dotychczasowe życie. Jak potoczą się dalsze losy dziewczyny? I co z tym wszystkim ma wspólnego gildia Fairy Tail?
  Hasło: Uwielbiam Blogować

  OdpowiedzUsuń
 71. Adres bloga: http://zatruta-igla.blogspot.com/
  Tytuł bloga: Zatruta Igła
  Autor: Elesis
  Kategoria: Naruto
  Podkategoria: NaruSaku
  Opis: "Od zawsze zastanawiałem się, gdzie popełniłem błąd. Co zrobiłem nie tak. W sumie... jakby się tak zastanowić, to chyba nie ze mną był problem, lecz z nią. Choć wmawiałem sobie, że tamto uczucie przeminęło, to jednak tak nie jest i nigdy nie będzie. To cholernie nieprzyjemne uczucie i jakże poniżające... że osoba, którą się kocha, robi się dla niej wszystko, ma to w głębokim poważaniu i woli jakiegoś drania, którego nic nie obchodzi, tylko własny czubek nosa. Żeby on jeszcze miał uczucia... Groteska. Ech, to jakaś ironia losu. Miłość, która ma sprawiać, jakby się wydawało, że człowiekowi chce się żyć, to tak naprawdę rzeczywistość jest inna, o wiele brutalniejsza. Miłość to zatruta igła. I kiedy cię ukłuje, możesz być pewien, że będziesz umierał w cierpieniach i męczarniach. Zdasz sobie wtedy sprawę, że nie warto było dla takiego bólu."
  Hasło: Uwielbiam Blogować

  OdpowiedzUsuń
 72. Adres bloga: http://stracone-dusze.blogspot.com/
  Tytuł bloga: Stracone dusze
  Autor: Sky
  Kategoria: Naruto
  Podkategoria: Naruto OC
  Opis:
  Siedemnastoletnia Rei jest zwykłą nastolatką dorabiającą w jednym z barów w Naszym Świecie. Jednak jeden dzień zmienia całą przyszłość dziewczyny, zostaje bowiem uratowana przez Hidana z rąk gwałcicieli a za to musi spełnić przysługę związaną z członkami Akatsuki. Musi odnaleść ich zagubione dusze. Ponadto pozna swą przeszłość, która wcześniej spowiła się mgłą tajemnicy.
  Hasło: Uwielbiam Blogować

  OdpowiedzUsuń
 73. Adres bloga: http://wings-of-sin.blogspot.com/
  Tytuł bloga: Skrzydła grzechu
  Autor: Elesis
  Kategoria: Naruto
  Podkategoria: ItaSasu
  Opis: „Skrzydła grzechu” jest blogiem, gdzie znajdują się różnorakie opowiadania, związane z parą ItaSasu. Fanfiki, które dodaję są zazwyczaj krótkie, więc jeśli, drogi czytelniku, lubisz króciutkie historie z Itachim i Sasuke, to zapraszam serdecznie.
  Hasło: Uwielbiam Blogować

  OdpowiedzUsuń
 74. Adres bloga: http://behind-last-crossroad.blogspot.com/
  Tytuł bloga: Behind last crossroad
  Autor/Autorzy: Tristitia Tenebris
  Kategoria: Crossover (Bleach + D.Gray man i Tokyo Ghoul)
  Podkategoria: ----
  Opis:
  Jak wyglądałby świat, gdyby wrzucić do jednego worka kilka różnych i zmiksować? A co, gdyby do tego dorzucić blond rozrabiakę i kilogram intrygi? Przyjdź... A może za ostatnim skrzyżowaniem spotkasz dziecko Teorii.
  Hasło: Uwielbiam Blogować
  Link w zakładce Other dimensions
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 75. Adres:http://niebespieczny-uklad.blogspot.com
  Autor: Hoshigaki Nami
  Nazwa Bloga: Niebezpieczny Układ
  Tytuł: Człowiek najprawdopodobniej rodzi się z długiem, którego nigdy nie może spłacić
  Kategoria: Akatsuki, Świat rzeczywisty, Naruto
  Opis:
  [...]Zobaczyłam jeszcze jednego, nieznanego mi mężczyznę , który klęczał i wyraźnie słyszałam jak błagał o litość. Pan Yahiko pokręcił głową i skinął na Hoshigakiego Kisame, który podszedł do mężczyzny i bez cienia zastanowienia skręcił mu kark!

  Zaczęłam po cichu się wycofywać prawie nie oddychając. Mogli mnie zauważyć w każdej chwili, przez te cholerne szklane ściany! I już prawię byłam w korytarzu, gdzie mogłam już spokojnie uciec, kiedy Hidan spojrzał prosto na mnie.

  Zdążyłam tylko zobaczyć ironiczny uśmiech, kiedy odwróciłam się i zaczęłam biec w stronę wyjścia. Winda była otwarta, a ja niewiele myśląc wpadłam prosto do niej, modląc się żeby drzwi się jak najszybciej zamknęły i nim pomyślałam, że znalazłam się w pułapce nie było już odwrotu.
  Hasło: Uwielbiam Blogować

  OdpowiedzUsuń
 76. Adres bloga: http://soul--society.blogspot.com/
  Tytuł bloga: Jesteśmy tymi, którzy budzą postrach albowiem nie mamy doczesnej postaci
  Autor: Gotei 13
  Kategoria: Bleach
  Podkategoria: blog grupowy
  Opis: Sōsuke Aizen został pokonany. Dwa światy - duchowy i ludzki - zdają się przenikać jeszcze bardziej niż wcześniej. Shinigami mogą w pełni zająć się zwalczaniem swojego pierwotnego wroga, a Ichigo Kurosaki spędza coraz więcej czasu w swoim rodzinnym domu, wciąż próbując udawać normalnego ucznia liceum. Ktoś mógłby śmiało powiedzieć, że w końcu nastały czasy pokoju, ale w tym świecie nie ma mowy o takim zjawisku. Głównodowodzący dostaje coraz więcej niepokojących informacji, które póki co zachowuje jedynie dla siebie. Czy jego milczenie wyjdzie ogółowi na dobre? I jakie niebezpieczeństwo czeka na mieszkańców Soul Society? Dołącz do naszej nadzwyczajnej społeczności, postaraj się odpowiedzieć na te pytania i stocz walkę na śmierć i życie!
  Hasło: Uwielbiam blogować

  OdpowiedzUsuń
 77. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 78. ADRES: http://wykrwawiam-sie-dla-ciebie.blogspot.com/
  AUTOR: Asajah
  TYTUŁ: Dopiero późną nocą przy szczelnie zasłoniętych oknach, gryziemy z bólu ręce - umieramy z miłości
  KATEGORIA: Naruto
  PODKATEGORIA: ItaSaku,
  OPIS:Szesnastoletnia Sakura Haruno - właścicielka różowych włosów, marzy o zostaniu piosenkarką. Na jej drodze staje znana menadżerka Tsunade, proponując jej śpiewanie w zespole Akatsuki. Poznaje tam wspaniałych ludzi. W pewnym momencie kariery rodzice dziewczyny giną, a nastolatka traci dach nad głową. Co spowoduje propozycja gitarzysty zespołu - Itachiego, o zamieszkaniu u niego? Czy Sakura się zgodzi?
  UWAGA: Na moim blogu znajdują się trzy opowiadania, tylko jedno jest z Naruto. Nazwa opowiadania to: Tak podobna do kwiatu wiśni. Jako, że nagłówek mam z Harry'ego Pottera, odsyłam tutaj: http://img14.deviantart.net/3816/i/2011/141/b/7/itasaku___with_you_by_byshamora-d3gvbb0.png
  HASŁO: uwielbiam blogować

  OdpowiedzUsuń
 79. Adres bloga: http://arkadia-smutku.blogspot.com/
  Tytuł bloga: Arkadia
  Autor: ikarusz
  Kategoria: Naruto
  Podkategoria: ObiKaka
  Opis: Gdy Obito jest świadkiem „egzekucji” Rin z rąk najbliższego przyjaciela, ogarnia go zimna furia, podsycana przez zew zemsty. Pozostawia po sobie najprawdziwszy pejzaż piekła i rozpływa się w powietrzu tuż przed nieprzytomnym zabójcą, „tatuując” go znamieniem strachu.
  Lata mijają. Hatake zasila szeregi ANBU. Staje się wyrafinowanym zabójcą wiernym swojemu mistrzowi, Czwartemu Hokage. Pewnego dnia w jego śnie pojawia się postać, bezimienne dziecko, przybiera kształt każdej zbitej przez niego osoby. I wtedy już nic nie jest takie same. Wyrzuty sumienia wdzierają się do jego umysłu. Zapach krwi martwej Rin jest wszędzie. Na ubraniach. We włosach. Na rękach. Unosi się w powietrzu. Morduje spokój. Pojawia się też On, ten, który zginął na wojnie na jego oczach. Kakashi wyzbywa się wszelkich złudzeń. Duch Obito powrócił zza grobu, aby ukarać ci go za złamanie obietnicy, a wraz z nim powróciły też demony przeszłości. Czy będzie w stanie z nimi wygrać? Czy zemsta spadnie na ręce grzesznika?
  Hasło: Uwielbiam blogować!

  OdpowiedzUsuń
 80. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 81. Adres bloga: http://rzeczy-o-ktore-warto-walczyc.blogspot.com/
  Tytuł bloga: "Teraz moja kolej, by chronić..."
  Autor: Arisa64
  Kategoria: Bleach
  Podkategoria: IchiRuki, KarinxToshiro, Orihime x Ishida
  Opis: Kurosaki Karin nie jest zwykłą dziewczyną i nigdy nie będzie. Jej los był przesądzony już w momencie narodzin, nie szczędzi jednak wysiłku, by go zmienić. Stara się być samodzielna, jednak jej skrytość i upór powoduje konflikty. Na jej drodze staje osoba chcąca włączyć ją do czegoś wielkiego- wbrew jej woli.
  ~ Nie chce by był to typowy blog, którego główną siłą napędu będą paringi. Pojawią się. Na pewno. Kiedyś... XD
  Hasło: Mangomaniak

  OdpowiedzUsuń

 82. Adres bloga: http://wytwornia-demonicznych-siostr.blogspot.com/
  Tytuł bloga: Wytwórnia Demonicznych Sióstr
  Autor/Autorzy: Nevada chan, Milaa-chan Ercia, Ginny Kurogane
  Kategoria: blog z one-shotami
  Podkategoria:
  Opis: Lubisz czytać krótkie historie o swoich ulubionych parach z anime i mangi? Nasz blog powstał aby opublikować twoje najskrytsze pragnienia! Wystarczy zamówić one-shota!
  Hasło: Uwielbiam blogować

  OdpowiedzUsuń
 83. Adres bloga: http://twoworldsoffairies.blogspot.com/
  Tytuł bloga: Fairy Tail Dwa Światy
  Autor: Amaya Sinshi
  Kategorie: Fairy Tail OC, Nalu, Gruvia, świat rzeczywisty
  Opis: Pewnego dnia Lucy otrzymuje list bez nadawcy. Po przeczytaniu słów, które znajdowały się na końcu dziwnej wiadomości Lucy, Natsu oraz kilka innych osób przenosi się do innego świata. Kiedy okazuje się, że nie jest to Edolas, tylko całkiem inne miejsce, magowie zaczynają panikować. Tutaj magia nie istnieje, nie ma gildii. Czy kiedykolwiek uda im się wrócić do Magnolii? Kim jest różowowłosa dziewczyna, która napawa się ich zniknięciem? Kto jest nadawcą listu? Czy magowie bez magii są bezużyteczni?
  Hasło: Arancia Meccanica

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Przerpaszam, znowu mylę hasła.
   Poprawiam.
   Hasło: Uwielbiam blogować

   Usuń
 84. Adres: http://adonis-club.blogspot.com/
  Tytuł: Adonis
  Autor: Blady Księżyc
  Kategoria: Naruto
  Podkategoria: Uchiha, Hentai, Yaoi, Świat Rzeczywisty
  Opis:Opowiadanie inspirowane "Naruto", ze szczególnie dużą ilością Uchihy Madary.
  Młoda, zupełnie niepozorna właścicielka klubu "Adonis", zaprasza na conocne pokazy męskiego striptizu w wykonaniu plejady Narutowskich gwiazd.
  Hasło: Uwielbiam Blogować
  Link do Spisu w zakładce "Czytuję"

  OdpowiedzUsuń
 85. Adres bloga: http://naruto-i-hinata-rin.blogspot.com/
  Tytuł bloga: Czy jedna osoba może tak bardzo odmienić jego życie?
  Autor/Autorzy: Rin-chan
  Kategoria Naruto
  Podkategoria: NaruHina
  Opis: Jest to opowiadanie o pewnym młodym chłopcu wychowywanym jedynie przez matkę, która po śmierci ojca blondwłosego chłopca popadła w nałóg alkoholowy. Naruto wracając do domu zauważa karetkę, która zabiera jego matkę. Jak się później okazuje kobieta zapada w śpiączkę. Od tamtego zdarzenia minęły trzy lata Naruto jest teraz w trzeciej klasie gimnazjum a jego matka się budzi.
  Hasło: Uwielbiam Blogować

  OdpowiedzUsuń
 86. Adres bloga: http://sakura-no-bakuhatsu.blogspot.com/
  Tytuł bloga: Sakura no bakuhatsu
  Autor: Caiirean
  Kategoria: Naruto
  Podkategoria: SasuSaku
  Opis:

  - Akcja rozpoczyna się po pięciu latach od IV Wielkiej Wojny Shinobi -
  Mówi się, że "stara miłość nie rdzewieje" - czy to aby na pewno prawda?
  Czy przedawnione uczucia względem drugiej osoby mogą tak po prostu wrócić? Nie, nie wierzyła w to i nie chciała tego. Odseparowała od siebie kompletnie przeszłość i nie zamierzała do niej wracać, zbyt dużo bólu wywoływały u niej wspomnienia o tragicznych zdarzeniach, które zostawiły nieodwracalny ślad na jej psychice. Co zrobi, gdy niespodziewanie na jej drodze stanie jeden z koszmarów z dawnych czasów? Z tym problemem, i wieloma innymi, będzie zmuszona się zmierzyć.

  Hasło: Uwielbiam blogować

  Z góry dziękuję, i pozdrawiam!^^

  OdpowiedzUsuń
 87. Adres bloga: http://przygody-fairytail.blogspot.com/
  Tytuł bloga: W rzeczywistości nie różnimy się tak wiele od innych
  Autor: Marika Beilschmidt
  Kategoria: Fairy Tail
  Podkategoria: Fairy Tail OC
  Opis:
  -Nie... nie...- wydusiłam, krztusząc się.
  -Wiedziałaś, że tak się to skończy... To wszystko...
  -Mieliśmy wyjść z tego razem...
  Trzymałam go mocno. Zaczął znikać... Od jego ciała zaczęły wykruszać się małe złote płatki.
  -Masz przeżyć, rozumiesz?- patrzył mi błagalnie w oczy.- Obiecaj... Znajdziesz sobie przyjaciół, chłopaka... Będziesz normalnie żyć...
  Już połowa jego ciała ulatywała ku górze, lecąc niczym złoty śnieg.
  -Obiecaj...!-krzyknął. Przez łzy ledwie go widziałam.
  -Ja... - pokiwałam tylko głową, nie mogąc z siebie tego wydusić.
  -Dbaj o siebie...- powiedział i wypchnął mnie do czeluści między wymiarami.
  Rozłożyłam skrzydła, próbując nie wpaść za głęboko. Nie było to łatwe... Ledwo machałam, spojrzałam w stronę z której wypadłam...
  On... Lain... Leżał na plecach z głową obróconą w moją stronę. Na jego twarzy widniał uśmiech i wtedy... Rozpadł się na maleńkie kawałeczki.
  -LAAAAAIIIN!!! - krzyknęłam rozdzierająco. Nikt już mi nie został...
  -Nie...- zrezygnowałam z walki i spadając patrzyłam na dobrze znane mi niebo, którego już nie zobaczę...
  Hasło: Uwielbiam Blogować
  Pozdrawiam :3

  OdpowiedzUsuń
 88. Adres: http://when-friendship-becomes-love.blogspot.com/
  Tytuł: Są na tym świecie ludzie, którzy lubią samotność. Ale nie ma nikogo, kto mógłby tę samotność znieść.
  Autor: Shōri Chan
  Kategoria: Fairy Tail
  Podkategoria: NaLu, (miejscami) Jerza, Gruvia, GaLe
  Opis: Lucy Heartphilia, jako córka milionera, wiedzie nieprzeciętne życie na wysokim poziomie. Ma wszystko — piękne stroje, najlepsze jedzenie i wykształcenie, lecz jest też coś, czego nie ma — wolności. Nie mogąc więcej znieść egzystencji pod kloszem nieczułego ojca, dziewczyna ucieka z domu i zostaje magiem, dzięki kluczom, które pozostawiła po sobie jej matka. Lucy ma dwa cele: po pierwsze, cieszyć się uzyskaną swobodą; po drugie, dołączyć do gildii swoich marzeń — Fairy Tail. Nie wie jeszcze, że czeka ją tam wiele szczęśliwych, jak i smutnych chwil, w otoczeniu najwspanialszych ludzi, jakich kiedykolwiek spotkała.

  OdpowiedzUsuń
 89. Adres bloga: http://opko222.blog.onet.pl/

  Tytuł bloga: ...legendarni...

  Autor/Autorzy: Kimiko Moon

  Kategoria: Naruto
  Podkategoria: Nauto OC

  Opis: Naruto Uzumaki, bohater wioski, młody shinobi który już zdążył zapisać się w kartach historii. Pewnego dnia zostaje wysłany do odległego kraju by wraz ze swoim przyjacielem reprezentować Kraj Ognia w wielkim turnieju sztuk walki. Ten dzień wywróci jego życie do góry nogami a dlaczego ? Otóż spotyka swoją siostrę bliźniaczkę Minako - wojowniczkę, księżniczkę i adoptowaną córkę pary królewskiej z Karimaru. Odtąd ich losy splatają się ponownie po wielu wielu wielu wiekach. Czy poznają swoją PRAWDZIWĄ historię? Tą, która rozłączyła ich przed wiekami? Czy głęboko skrywana magia w ich duszach obudzi się na nowo? Czy Naruto pozwoli na miłość, jaka rozkwitnie pomiędzy jego siostrą a znienawidzonym przyjacielem z przeszłości, Sasuke? Na te pytania może wam jedynie odpowiedzieć sama Wartowniczka....

  Hasło: Uwielbiam blogować.

  OdpowiedzUsuń
 90. Adres bloga: http://boczytaniejestprzygoda.blogspot.com/
  Tytuł bloga: Bo czytanie jest wędrówką i nieustanną przygodą...
  Autor: Toya
  Kategoria: Naruto
  Podkategoria: Naruto OC
  Opis: Po zakończeniu iście profesorskich wywodów Kakashiego-sensei, Kazuki nareszcie mogła skierować swoje kroki w stronę upragnionego wyjścia. Schowała pospiesznie notes oraz długopis do niewielkiego skórzanego plecaka, który służył jej zamiast „miastowej” torebki i już miała się podnieść, gdy nagle usłyszała szepty „koleżanki” z klasy.
  - Ona? To Motomiya Kazuki. Radzę ci zbytnio się z nią nie zadawać. W zeszłym roku prawie pobiła Jinko! Podobno do tej pory obrzuca ją nienawistnymi spojrzeniami – gdy tylko Kazuki odwróciła się w stronę mówczyni, którą była niewysoka szatynka o imieniu Ten Ten, ta uśmiechnęła się do niej przyjaźnie, niezbyt sprytnie starając się ukryć fakt, że dosłownie przed chwilą próbowała zniechęcić jednego z nowych uczniów do osoby czerwonowłosej. Posiadaczka tatuaży ostentacyjnie pokazała szatynce środkowy palec i z zadowoleniem malującym się na twarzy opuściła salę lekcyjną należącą do IIe.
  - No, no, charakterek to ona ma – zdążyła jeszcze usłyszeć głos Naruto, który najwyraźniej nie krył rozbawienia zaistniałą sytuacją.
  Hasło: Uwielbiam blogować.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Przepraszam za pomyłkę :(
   Tytuł bloga: Bo czytanie jest przygodą i nieustanną wędrówką...

   Usuń
 91. Adres bloga: http://gruvia-melodia-strachu.blogspot.com/
  Tytuł bloga: Gruvia Melodia Strachu
  Autor/Autorzy: Nelia
  Kategoria: Fairy Tail
  Podkategoria: Gruvia, Nalu, Jerza, Zbiorowe
  Opis: Wodna Kobieta pragnie tylko miłości. Zwyczajnej miłości, ale gdy ją w sobie odkrywa, okazuje się, że jest w ciąży i rodzi córeczkę Laylę. Niestety Layla jest chora na nieuleczalną chorobę lecz Juvia wciąż wierzy, że może ocalić swoje dziecko. Lecz na ile? Ile jej czasu pozostanie?

  Tymczasem ginie Lucy Heartfilia w dziwnych okolicznościach i po sobie zostawia jedynie niesamowity, nieskazitelny, biały klucz. O tym kluczu nigdzie nie mówiono, ani nigdzie nie zapisano w żadnych księgach o magii. Wszystkie złe podejrzenia właśnie padają na Wodną Kobietę, a stan Layli pogarsza się z dnia na dzień.

  Czy istnieje jeszcze nadzieja dla jednej, małej Wróżki, która chce polecieć lecz nie ma właśnie skrzydeł?
  Hasło: Uwielbiam Blogować

  OdpowiedzUsuń
 92. Adres bloga: http://ino-sakura-hinata-tenten-temari.blogspot.com/
  Tytuł bloga: Historia Pięciu Sióstr
  Autor/Autorzy: TessaAn
  Kategoria: Naruto
  Podkategoria: Akcja, Romans (Po jakimś czasie), Inne
  Opis: Pięć dziewczyn. Każda z nich ma własne problemy. Inne tragedie dzieją się w ich życiu. W chwili, gdy jedyne o czym myślą, to błaganie o pomoc, odnajduje je piękna, druga co do starszeństwa córka głowy klanu No Shi. Proponuje im pomoc. Ratunek. Spełnienie ich marzeń.
  Co się stanie, gdy dziewczyny rzucą się na głęboką wodę? Przyjmą wyciągniętą w ich stronę pomocną dłoń? Co się stanie, jeśli sprzeciwią się przeznaczeniu, które nęka je od chwili ich urodzenia? Spełnią swoje marzenia? Odnajdą swoje siostry w dziewczynach, z którymi właściwie nic ich nie łączy?
  Przekonajcie się sami.
  Przeczytajcie historię pięciu sióstr.
  Hasło: Uwielbiam Blogować

  OdpowiedzUsuń
 93. Adres bloga: http://ino-sakura-hinata-tenten-temari.blogspot.com/
  Tytuł bloga: Historia Pięciu Sióstr
  Autor/Autorzy: TessaAn
  Kategoria: Naruto
  Podkategoria: Akcja, Romans (Po jakimś czasie), Inne
  Opis: Pięć dziewczyn. Każda z nich ma własne problemy. Inne tragedie dzieją się w ich życiu. W chwili, gdy jedyne o czym myślą, to błaganie o pomoc, odnajduje je piękna, druga co do starszeństwa córka głowy klanu No Shi. Proponuje im pomoc. Ratunek. Spełnienie ich marzeń.
  Co się stanie, gdy dziewczyny rzucą się na głęboką wodę? Przyjmą wyciągniętą w ich stronę pomocną dłoń? Co się stanie, jeśli sprzeciwią się przeznaczeniu, które nęka je od chwili ich urodzenia? Spełnią swoje marzenia? Odnajdą swoje siostry w dziewczynach, z którymi właściwie nic ich nie łączy?
  Przekonajcie się sami.
  Przeczytajcie historię pięciu sióstr.
  Hasło: Uwielbiam Blogować

  OdpowiedzUsuń
 94. Adres bloga:http://sairyketsu.blogspot.com/
  Tytuł: Sairyuketsu
  Autor: Narumi Shinra
  Kategoria: Zbiór opowiadań ?
  Podkategoria: Fanfiction, Anime
  Opis:
  Sairyuketsu to blog na którym można znaleźć rożnego rodzaju opowiadania z zakresy Anime i mangi. Pojawiają się tam one shot'y, ff w formie sms i dłuższe opowiadania. Ale uważaj, niektóre treści są przeznaczone dla starszych czytelników, wieć wybieraj rozsądnie.
  hasło: uwielbiam blogować

  Jako, że w kategoriach nie ma zbioru opowiadań, to jeśli byłaby taka możliwość to prosiłabym o jej utworzenie, Jeśli nie ma takowej możliwości to kategorią byłoby Kuroko no Basket.

  OdpowiedzUsuń
 95. Adres bloga: http://kuriozum-jaskolki.blogspot.com/
  Tytuł bloga: Kuriozum jaskółki
  Autor: Lawler
  Kategoria: Fairy Tail
  Podkategoria: Fairy Tail OC
  Opis:
  Ciężko było wierzyć, że kwiat może być piękny bez celu, ciężko przyjąć, że można tańczyć w ciemnościach.
  Niewinność zatraca się w mroku. Tańczy na granicy szaleństwa i zdrowego rozsądku. Spekuluje. Fantazjuje. Gdzie lepiej? Co robić?
  Gdy ten zepsuty świat powoli wysysa z ciebie wszystko, co najlepsze, musisz zrobić coś, by się obronić. Nie zwariować. Nie przestać istnieć. To naturalne.
  Po prostu przetrwaj.

  Po całym królestwie Fiore przetoczyła się fala morderstw. Niektóre z nich są brutalne, inne nie, ale wszystkie coś łączy – jeden sprawca. Od dłuższego czasu pozostaje nieuchwytny, a nagroda za jego głowę wzrasta z dnia na dzień. Członkowie gildii Fairy Tail nie ustają w poszukiwaniach, ale nie wiedzą, że morderca potrafi zabrać coś więcej niż ludzkie życie.
  Hasło: Uwielbiam Blogować

  OdpowiedzUsuń
 96. Adres bloga: http://ayako-fanfiction-stories.blogspot.com
  Tytuł bloga: Życie to raj, którego klucze są w naszych rękach
  Autor/Autorzy: Ayako
  Kategoria: Naruto
  Podkategoria: Naruto OC
  Opis:
  Czy zastanawiałeś nad alternatywnymi wersjami historii przedstawionej w świecie Naruto? Teraz możesz zaspokoić swoją ciekawość zaglądając na mojego bloga. Historia co prawda jest oparta na znanej mandze Naruto jednak wprowadziłam tam swoje zmiany. W mojej wersji historia rozpoczyna w momencie gdy Naruto Uzumaki powraca z podróży do Wioski Liścia ale dalej nic nie jest takie jakie być powinno. Wprowadziłam parę zmian, których jednak tutaj nie zdradzę. Główną bohaterką jest wymyślona przeze mnie postać Ayako Imahary - kunoichi z Wioski Liścia zmagającej się z demonami przeszłości. Oprócz postaci ze świata Naruto dodałam też kilka nowych. Co czeka naszą bohaterkę i jej towarzyszy? Dowiecie się tego w późniejszych rozdziałach opowiadania.
  Hasło: Uwielbiam Blogować

  OdpowiedzUsuń
 97. Adres Bloga: http://pozory-lubia-mylic.blogspot.com/
  Tytuł Bloga: Pozory lubią mylić
  Autor: Asiek
  Kategoria: Naruto
  Podkategoria: Szkolne
  Opis:
  Co by było, gdyby Naruto i jego ekipa wylądowali w zwykłym świecie?
  Gdyby byli zwykłymi uczniami, takimi jak ja czy ty?
  Nuda, prawda?
  A co powiesz, kiedy dowiesz się, że nie są oni tak grzeczni, jak się wydaje?
  Nielegalne wyścigi. Wojny gangów. Imprezy do białego rana.
  To tylko niektóre z ich zainteresowań.
  W dzień normalni nastolatkowie, w nocy zorganizowana grupa przestępcza poszukiwana przez policję.
  Chcesz dowiedzieć jak to wszystko się zaczęło?
  Dlaczego mroczna strona Tokio ich pochłonęła?
  Jak to wszystko się zakończy?
  Wejdź i sprawdź, to proste!
  Opowiadanie pełne akcji i humoru, każdy znajdzie coś dla siebie.
  Hasło: Uwielbiam Blogować

  OdpowiedzUsuń
 98. Adres bloga: http://sasusaku-wciazciekocham.blogspot.com/
  Tytuł bloga: SasuSasu Wciąż cię kocham
  Autor: Patrycjamałablogerka
  Kategoria: Naruto
  Podkategoria: SasuSasu
  Opis:
  Od Wielkiej Wojny Shinobi minął rok. Świat powoli wraca do normalności. Sakura jest bardzo szanowana, a jej umiejętności medyczne są niedoścignione. Dawno zapomniała o Sasuke, który odżucił jej uczucia i odszedł. Miłość wygasła, a zastąpiła ją niepewność co do jego przemiany.
  Sasuke jednak wraca do wioski odmieniony chcąc zacząć nowe życie. Czy dostanie od Sakury drugą szansę?
  Czy jej miłość przetrwała tę próbę?
  Opowiadanie o dalszych losach naszych bohaterów. Jak dalej potoczy się ich życie?
  Hasło: Uwielbiam Blogować

  OdpowiedzUsuń
 99. http://sasusakuinnehistorie.blogspot.com/
  Krótkie historie o Parze Sasusaku i innych
  Autor :mej22
  Kategoria :SasuSaku
  Hasło :Uwielbiam blogować

  OdpowiedzUsuń
 100. Adres bloga: http://breathless-sasusaku.blogspot.com/
  Tytuł bloga: Breathless
  Autor/Autorzy: Ann Shiro
  Kategoria Naruto
  Podkategoria: SasuSaku
  Opis: Była wściekła, oczy jej się szkliły, a palce rąk nerwowo zaciskała i rozkurczała, jakby to miało jej pomóc. Niemal dziesiąty raz trop był zgubny, niemal dziesiąty raz straciła czas na głupią pomyłkę. I za żadnym razem nie była choćby milimetr bliżej odnalezienia go. W środku była biała koperta z nieznaną zawartością i pierścień z napisem "król". Do dziś pamiętała, jak ściągnęła go z palca, martwego już, członka Akatsuki.
  Teraz włozyła go na środkowy palec lewej ręki schowanej w rękawiczce, a list ułożyła ładnie na biurku.[...] gdy blondyn zniknął za rogiem, odetchnęła cicho. Zapowiadała się długa walka. Ona kontra jej uczucia.
  Hasło: Uwielbiam Blogować

  OdpowiedzUsuń
 101. Autor : Esami Sanuga
  Tytuł : Moja Wersja Historii Konohy
  Adres : http://different-konoha.blogspot.com/
  Kategoria : przeszłość.

  Podkategoria : Tobirama
  Opis: Powinni zostać odwiecznymi wrogami, jednakże zostają zmuszeni do współpracy. Zakopać topór wojenny pomaga im kobieta, którą wcześniej znali tylko ze słyszenia. Chcąc rozjaśnić im drogę w mrocznych wojennych czasach otworzy przed nimi serca, ostatecznie zostając ich przyjaciółką. Czy mimo ciężkich charakterów Madary i Tobiramy uda jej się to? przekonajcie się sami.
  hasło : uwielbiam blogować.

  OdpowiedzUsuń
 102. Adres bloga: http://sakuraharunoqueen.blogspot.com/p/media.html
  Tytuł bloga: Women have to be strong in order to survive
  Autor: chibi
  Kategoria: Naruto
  Podkategoria: SasuSaku
  Opis: Mija już pięć lat od zakończenia Czwartej Wielkiej Wojny Shinobi. Sojusz Zjednoczonych Sił został utrzymany do celów dyplomatycznych, a owocem tegoż paktu jest niemal niezniszczalna nić porozumienia zawarta między wioskami. Krąg nienawiści zamknięto, a świat otoczono beztroską aurą pokoju. Do czasu.
  Złośliwy los stawia shinobi przed kolejnym zagrożeniem, w efekcie czego drogi Drużyny Siódmej znów schodzą na wspólny tor. On – jedyny żyjący członek klanu Uchiha, który dumę stawia na pierwszym miejscu. Ona – swoim uporem i zawziętością przewyższająca każdego człowieka, nieugięcie stara się wypełnić ostatnią wolę świętej pamięci mentorki. Czy więź między Uchihą i Haruno zacieśni się w obliczu nadchodzącego niebezpieczeństwa? Czy bohaterowie będą w stanie stawić czoła demonom przeszłości?
  Czy uczniom Kakashiego uda się uratować świat przed niszczycielską siłą Kiseki no Sedai?
  Hasło: Uwielbiam Blogować.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. *Adres bloga: http://sakuraharunoqueen.blogspot.com/
   Z góry przepraszam za błąd.

   Usuń
 103. Adres bloga: http://idealna-pauly.blogspot.com
  Tytuł bloga: Idealna, nowa ja.
  Autor/Autorzy: Pauly
  Kategoria Naruto
  Podkategoria: SasuSaku
  Opis:
  - Co tu robisz? - naburmuszyłam policzki unikając kontaktu wzrokowego. Nie chciałam, by widział mnie w takim stanie.

  - Szukam pewnej kobiety — odpowiedział, a ja tylko spuściłam niżej głowę, próbując skryć swoje zażenowanie tak głupim pytaniem.

  - Ciekawe kto to — brnęłam burkliwym tonem w tę absurdalną dyskusję.

  - Jest bardzo irytująca.. Prawdziwe z niej utrapienie. -odchylił głowę w tył, skupiając swoje ciemne tęczówki na błękitnym niebie.

  - .. ale za to bardzo piękna — dodał, przeczesując kosmyk moich różowych włosów.

  Hasło: Uwielbiam Blogować

  OdpowiedzUsuń
 104. Tytuł: Bitwa Katan
  Adres: http://bitwa-katan.blogspot.com/
  Autor: Sharona

  Kategoria: Naruto, OC
  Opis:Naruto nie ma kochającej żony, ale za to zajmującą pracę. Rodzina Uchiha jest większa niż się wydaje i nadal okryta hańbą oraz zagrożona klątwą klanu. Rodzi się Josuke, który ma wszystko zmienić, od którego oczekuje się za dużo. Sakura zaś skrywa niejedną tajemnie. Odbudowana Wioska Wiru po Czwartej Wielkiej Wojnie Shinobi jest ogromnym zagrożeniem dla Konohy i wszystkich ludzi. Dlaczego?
  Bitwa Katan dopiero się rozpocznie.

  Hasło: Uwielbiam Blogować

  OdpowiedzUsuń
 105. Tytuł Bloga: Zostanie Blizna – Nowe pokolenie Naruto
  Adres Bloga: zostanie-blizna.blogspot.com

  Autor/ Autorzy Bloga: Sharona
  Kategoria: Naruto OC, NaruHina, Przyszłość
  Opis: Ren Uzumaki żył w prostym świecie shinobi, miał brata, kochającą kuzynkę, przyjaciół i rywali. Panował pokój. Wioska miała dwóch Hokage. Jego życie było sielanką do... incydentu w lesie Kraju Ognia. Wtedy dowiedział się o spisku i poznał prawdę. Jedno wydarzenie wpłynęło diametralnie na młodego Uzumakiego. Zderzył się z brutalną rzeczywistością bycia ninją.


  Uwielbiam Blogować

  OdpowiedzUsuń

Anaya zatracone-dusze